Termonet

Instalacje grzewcze

buderus przedstawiciel

TERMONET

Wykonujemy wszelkiego typu instalacje grzewcze od projektu poprzez dostawę materiałów, montaż i serwis. W naszej ofercie znajdziecie: kotły CO, pompy ciepła, kolektory słoneczne, systemy kominkowe, kominki, grzejniki, nagrzewnice powietrza, materiały instalacyjne, oczyszczalnie ścieków, kanalizacje, odkurzacze centralne.

Marki które reprezentujemy

Sukcesy i ciągły rozwój sprawiły, że zaufały nam takie renomowane marki jak Buderus, Wolf, Sas i Viessmann. Obecnie jesteśmy TOP PARTNERAMI tych firm. Reprezentujemy również takie znane firm jak Kisan, Wawin, Purmo, Kan i wiele innych.

HISTORIA FIRMY

Początek firmy Termonet sięga roku 1999, kiedy to powstał mały sklep hydrauliczny przy ulicy Żeromskiego. Pierwsze lata nie należały do najłatwiejszych, ale dzięki determinacji, rzetelności i fachowej obsłudze, sklep prężnie się rozwijał.

Aby nadążyć za zmianami i zapotrzebowaniem rynku, w 2005 roku podjęliśmy decyzję o zmianie lokalu na większy i bardziej przyjazny dla klientów. W nowej siedzibie, która znajdowała się przy ulicy 1905 roku, rozszerzyliśmy swoją ofertę. Oprócz sprzedaży detalicznej, rozpoczęliśmy współpracę z bezpośrednimi wykonawcami instalacji wodno–kanalizacyjnych i ciepłowniczych. Z każdym rokiem rosła liczba instalatorów, którzy chcieli z nami bezpośrednio współpracować.

Sukces kolejnych lat utwierdził nas w przekonaniu, że warto dla naszych klientów się zmieniać. Dlatego w 2009 roku zakupiliśmy nowoczesny lokal przy ulicy Słowackiego. Znajduje się w nim profesjonalna hurtownia instalacyjna, która obsługuje zarówno klientów indywidualnych, instalatorów, jak i duże inwestycje np. deweloperów.

{
Nasza jakość zaczyna się od właściwej koncepcji
{
Gwarantujemy komfort
i dobre samopoczucie.
{
Jesteśmy zadowoleni dopiero
wtedy, gdy zadowolony jest nasz klient.

NASZE CERTYFIKATY

Autoryzowany serwisant
Autoryzowany dealer Buderus
Zaświadczenie: projektowanie, technologia, monta - instalacji wodociagowych grzewczych
Typy dobór urządzeń gazowych elektrycznych
Buderus autoryzowany partner handlowy
Autoryzowany dystrybutor Wolf

Jesteśmy dystrybutorem:


viessmann
sas
wolf
viadrus
buderus
stiebel
kisan